Skip to content

Genshin Impact – vai labākā mobilā spēle?

  • by
Genshin Impact - vai labākā mobilā spēle?

Kas tad īsti ir Genshin Impact – vai labākā mobilā spēle? Lai gan iespējams, ka Tu nemaz nezini, kas tas ir. Īsumā, tā ir lomu spēle: Role Playing Game. Spēle ir radīta Ķīnā, bet tās radītājs ir “miHoYo”. Spēle tika publicēta 2020. gadā un gandrīz uzreiz kļuva populāra. Spēle ir bezmaksas, bet peļņa tiek ģenerēta ar “gacha game” principu, kad spēlē vari pirkt dažādas lietas pret iekšējo spēles valūtu, kuru savukārt var nopirkt arī par reālo naudu šeit – mūsu reālajā dzīvē.

Spēles notikumi, risinās fantāziju pasaulē, vietā kuru dēvē par Teyvat, kas ir 7 nāciju dzīvesvieta un katrai ir savs unikāls maģiskais elements un savs dievs. Spēles galvenā vadīkla ir Ceļotājs (Traveller), kurš cenšas atrast savu māsu, ar kuru to šķīra.

Kopumā spēle nedaudz atgādina arī Zelda, bet tomēr ir savādāka. Ir ļoti jūtama arī anime ietekme, bet jā – spēle aizrauj gandrīz momentāli un ir interesanti risināt uzdevumus, pildīt misijas utt. Lai Tu saprastu, cik ļoti populāra šī spēle ir – apmēram gada laikā, kopš tās publicēšanas, spēles ieņēmumi bija 3.7 miljardi $.

Ja Tev patīk satur ko veidoju, vari atbalstīt mani, uzsaucot man kafiju 😉 https://www.buymeacoffee.com/creativemateus

Spēles gaita

Spēle ir uz dažādiem stāstiem balstīta notikumu ķēde, kur jāpilda daudz uzdevumi. Vēl vairāk – dažādi uzdevumi ir vieglāk pildāmi ar konkrētiem varoņiem, bet varoņiem ir piesaistītas katram savas elementu spējas. Lai gan to var spēlēt bez maksas, spēcīgākie varoņi ir pieejami tikai iegādājoties tos ar jau pieminētu gacha game sistēmu.

Genshin Impact ir ļoti liela spēle, un satura apjoms, kuram varat piekļūt bez maksas, ir milzīgs un tiešām iespaidīgs, protams, ja Tev patīk RPG stila spēles. Vairāki reģioni, ko izpētīt, daudzi uzdevumi, kas jāizpilda, un varoņi, kas jāsakrāj, jānopelna, jānopērk. Arī neiztērējot ne centa, spēlē var pazaudēt ļoti daudz stundas. Bet tikpat viegli ir krist azartā un sākt pirkt iekšējās lietošanas valūtu. Es gan ieteiktu to nesākt 🙂

Cik daudz laiku vajag, lai pabeigtu spēli?

Genshin Impact ir tik liela spēle, ka lai to pabeigtu, Tev būs jāiztērē simtiem stundas. Teorētiski, pēc nospēlētām 160 stundām, Tu tiksi tikai līdz Sumeru reģionam, kas ir viens no lielākajiem reģioniem. Un ir jāsaprot, ka jauni reģioni, uzdevumi, varoņi parādās ar katru jauninājumu. Jauns saturs nāk klāt apmēram ik pēc sešām nedēļām, un liela daļa no tā ir ar jauni uzdevumi, kā arī ierobežota laika uzdevumi.

Kopumā ir jāsaprot, ka Genshin Impact Tu spēlēsi tik ilgi, kamēr Tev šī spēle, gluži vienkārši, apniks.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *