Skip to content

Covid19 vakcīna – manas subjektīvās pārdomas

  • by
Covid19 vakcīna

Covid19 vakcīna ir nu jau leģendām apvīta tēma un par to arī būs šis mans pārdomu gabals, kurš ir formējies ne vienu vien dienu, jo saprotams, ka tēma ir smaga katram, kurš dzīvo uz planētas Zeme!

Es neesmu sazvērestības teoriju piekritējs, tādēļ es noteikti laižu gar ausi visas čipošanas (un arī čipizācijas), kā arī reptiloīdu tēma man nav tuva. Vēl jo vairāk – New World Order jeb Ilumināti…. arī tie man ir parezēti vien SciFi vakariem. Bet jaunā vakcīna, kura ir nulle kā pierādījusi (it kā) savu efektivitāti par 90% ir reāla (acīmredzot) un par to runā, jo ir vērts runāt. Vakcīna ir tāda, kāda ta nekad (NEKAD) nav bijusi. Tas nav deaktivēts vīruss. Tā ir ģenētiski veidota vakcīna, kura jātransportē -80 grādos pēc Celsija, citādi tā zaudē savu funkciju un efektivitāti.

Kas ir ģenētiski veidota vakcīna? Atceries, skolā mācīja par nukleīnskābēm? Tur bija (ir) dezoksiribonukleīnskābe un bija arī ribonukleīnskābe. Nu lūk… ši vakcīna veidota izmantojot vienu no ribonukleīnskābes matricām – informācijas matricu. Saīsināti ribonukleīnskābi raksta kā RNS bet atmiņas RNS kā mRNS. mRNS satura info priekš šūnām – kā veidot proteīnus. Šajā gadījumā ir runa par sProteīnu. Latviski, laikam pareizi būtu pProteīnu, jeb pīķa proteīnu un konkrēti to, kurš ir raksturīgs Covid-19. Vakcīna liek organismam sākt ražot, šo specifisko proteīnu, bet imūnsistēma, pamanot šo lieko proteīnu, iemācās to atpazīt un bloķēt. Tik vienkārši ne?

Ģenētiskās vakcīnas, izpētē ir jau sen. Ļoti sen, bet tās nekad nav pametušas laboratorijas kā veiksmīgi projekti. Līdz šim brīdim, tie bija eksperimenti, kuriem neviens īsti neticēja, bet šodien – tā ir šķietama nākotne.

Covid19 vakcīna – Pirmais kandidāts uz reāli ģenētiski radīto vakcīnu ir kompāniju Pfizer un BioNTech tandēms. Ja vakcīnu apstiprinās kā drošu un sertificēs reālai lietošanai, tas noteikti būs pavērsiens mūsdienu medicīnā. Teorijā, imunitāte pret COVID19, kas iegūta ar šādu vakcīnu, ir noturīgāka par to, kuru iegūst slimību slimojot dabīgā ceļā. Protams, pagaidām Tā ir tikai spekulācija un imunologa (Rosemary Rochford) viedoklis. Bet kādēļ lai mēs viņai neticētu? Savas jomas profs un noteikti zinošāks par dažādiem pašmācītiem taksistiem 😉

Jau pavisam drīz (ja viss būs veiksmīgi), cilvēki sāks saņemt pirmās vakcīnas. Cilvēki, daļēji atgriezīsies ierastajā dzīves ritmā un turpinās kristies akcijas tādām kompānijām kā ZOOM. Atkal varēs brīvi nopirkt Web kameras…jeb nē? Kā domā – kas mūs sagaida, tuivākā gada laikā?

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *